Porady Prawne Online

Porady od doświadczonego Radcy Prawnego.

Porady prawne online
Dyskrecja i profesjonalizm
Kancelaria Prawna Wrocław | Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara

Oferuję kompleksowe wsparcie prawne w oparciu o ponad

dwudziestoletnie doświadczenie w roli radcy prawnego.


Prawnik online

Proponuję pragmatyczne i skuteczne rozwiązania.

Jak to działa?

Kontakt

Wystarczy skontaktować się z Kancelarią.

Dane kontaktowe kancelarii prawnej znajdują się na dole strony.


Proszę o kontakt w godzinach pracy

tj. 8.30-17.00.

Analiza wstępna dla porady online

Na początek proszę o zwięzłe przedstawienie problemu prawnego oraz wskazanie preferowanej formy kontaktu – porada telefoniczna, wideokonferencja, czy też poprzez email.


Na początku rozmowy ustalam, czy jestem w stanie pomóc w danej sprawie. Jestem wszechstronnym prawnikiem, ale nie podejmę się spraw z niektórych dziedzin prawa (np. rozwody, alimenty). Jaki jest zakres pomocy prawnej online? Podejmuję sprawy z określonych specjalizacji prawnych, w których jestem kompetentna.

Uzgodnienie szczegółów z prawnikiem online
Po przyjęciu sprawy uzgadniamy:

- Termin

- Potrzebne dokumenty i sposób ich przekazania

- Dalsze kroki działania

- Wynagrodzenie i sposób rozliczenia

Ustalenia dla porady prawnej online
Komunikujemy się w ustalonej formie (video, telefon, mail). Zajmuję się analizą sprawy i przedstawiam możliwe rozwiązania z rekomendacją
i uzasadnieniem.

Wszystkie informacje przekazane prawnikowi podczas porady online objęte są tajemnicą zawodową
i nie będą ujawnione osobom trzecim.

Prawnik online
- umów spotkanie -

Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara
Zadzwoń +48 601 351 114
Napisz a.fafara@kancelaria-apf.pl
albo umów spotkanie:
Porad prawnych online udzielam osobiście gwarantując dyskrecję i poufność.
Stosuję się do zasad określonych w art. 3 ust. 3-5 ustawy o radcach prawnych:
 • radca prawny jest obowiązany zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z udzieleniem pomocy prawnej;
 • obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej nie może być ograniczony w czasie;
 • radca prawny nie może być zwolniony z obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej co do faktów, o których dowiedział się udzielając pomocy prawnej lub prowadząc sprawę.

Porada prawnika, radcy prawnego przez internet

Porada prawnika przez internet to doskonałe rozwiązanie dla firm oraz osób fizycznych, które poszukują profesjonalnej pomocy prawnej i wsparcia prawnika w szybki i wygodny sposób.
 • Porada wideo, porada przez internet

  Porada wideo, porada przez internet

  Porada wideo to wygodna alternatywa dla tradycyjnych spotkań w kancelarii. Klienci mogą skonsultować się z prawnikiem bez konieczności wychodzenia z domu czy biura. Do komunikacji używam Microsoft Teams, Whats’up oraz Skype, ale mogą być to również inne programy - dostosuję się do preferencji Klienta. Dzięki temu istnieje możliwość zobaczenia się z prawnikiem, który świadczy profesjonalne usługi i udzieli internetowej porady prawnej bez wychodzenia z domu.

  Profesjonalna pomoc prawna online w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma znaczenia, czy klient jest na drugim końcu Wrocławia czy świata.
 • Konsultacje prawne przez telefon

  Konsultacje prawne przez telefon

  Szybko i wygodnie - jest to często wybierana przez klientów forma kontaktu. Konsultacje prawne przez telefon to wygodna forma kontaktu. W wielu przypadkach w ślad za rozmową telefoniczną następuje wymiana dokumentów - oczywiście również w formie zdalnej za pośrednictwem bezpiecznej poczty email.

  W trakcie porady telefonicznej szczegółowo wskażę jakie informacje i dokumenty będą potrzebne i ustalimy sposób ich przekazania.
 • Porada prawna po angielsku

  Doradztwo prawne online po angielsku?

  Biegle władam językiem angielskim i świadczę doradztwo prawne online w języku angielskim.

  Legal advice in English required? I provide legal service online also in English.
 • Zakres porad prawnych

  Zakres porad prawnych online

  Jako radca prawny specjalizuję się w prowadzeniu spraw w wielu zagadnieniach prawa. Moją ofertę kieruję głównie do firm, ale chętnie obsługuję również osoby fizyczne. Realizuję szeroki zakres porad prawnych online.

  Świadczę konsultacje prawne online w sprawach prawa pracy, sprawach cywilnych (nie zajmuję się rozwodami czy sprawami o alimenty!) i innych obszarach prawa, w których mam kompetencje.

 • Bezpłatne porady online

  Czy świadczę bezpłatne porady online?

  Za darmo jest jedynie konsultacja wstępna. Dalsze prawne doradztwo online jest odpłatne.

  Darmowe porady prawne online jest realizowane przez dedykowane serwisy, ale w takich przypadkach proponuję zachować ostrożność, gdyż nie zawsze za poradą w zakresie prawa 24h stoi doświadczony prawnik udzielający odpowiedzi. Bezpłatna konsultacja prawnika online może być dobrym pomysłem, ale najczęściej tylko dla naprawdę prostych zagadnień przy których ryzyko błędnych decyzji nie spowoduje istotnych konsekwencji.
 • Koszt porady prawnej

  Jaki jest koszt porady prawnej?

  Koszt porady prawnej i sposób rozliczenia ustalimy na początku. Płatność może być zrealizowana przelewem bankowym lub BLIKi'em, a podstawą do zapłaty będzie faktura VAT - wystawiona oczywiście w formie elektronicznej.
 • Korzyści z porady online

  Czy warto korzystać z konsultacji prawnej online 24h?

  Zdecydowanie tak, ale zawsze należy się upewnić, że konsultacji udziela doświadczony radca prawny lub doświadczony adwokat. Proponuję ostrożnie podchodzić do tanich ofert w internecie, gdyż niestety bezpłatne porady online nie zawsze są udzielane przez wykwalifikowanych prawników.

  Dostępność 24h oznacza, że zapytanie mailowe można wysłać o każdej porze. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny, to zdecydowanie preferuję kontakt w godzinach pracy. Raczej w bardzo rzadkich przypadkach potrzebne jest całodobowe wsparcie...

  Jako prawnik udzielający porady służę ponad dwudziestoletnim doświadczeniem radcy prawnego, zapewniam profesjonalne usługi oraz indywidualne i uczciwe podejście do każdego zagadnienia prawnego.

 • czas porady prawnej online

  Ile trwa porada prawna online lub porada przez telefon?

  Z doświadczenia wiem, że większość porad prawnych trwa około godzinę, choć większość porad udaje się zrealizować w nieco krótszym czasie. Zawsze jednak rezerwuję dla Klientów jedną godzinę. W trakcie takiej konsultacji odpowiadam na pytania, proponuję rozwiązania i ustalamy dalszy tok działań jeśli taki jest wymagany w danej sprawie.

  Zawsze mam na celu dobro Klienta i dlatego staram się, aby odpowiedzi były kompleksowe i wyczerpujące.

  Jeśli w praktyce okazuje się, że godzina na konsultacje jest niewystarczająca, wówczas ustalamy dalsze kroki. Prawdopodobnie sprawa jest bardziej skomplikowana i dobre rozwiązanie wymaga dogłębnej analizy.
KAncelaria prawna aleksandra Przybylska-fąfara

Prawnik online - czy warto?

Pomoc prawna online daje możliwość uzyskania fachowej porady i odpowiedzi na zagadnienie prawne. Internetowe porady prawne realizuje doświadczony radca prawny, który prostym językiem wytłumaczy propozycję rozwiązań dla danego problemu prawnego.

Prawnik – radca prawny lub adwokat świadczy doradztwo prawne online. Miejsce nie ma znaczenia - Wrocław, Dolny Śląsk, drugi kraniec Polski lub świata - wsparcie doświadczonego prawnika dostępne na wyciągnięcie ręki.

Porady prawne Wrocław.

Potrzebna odpowiedź na udzieloną poradę na piśmie? Nic prostszego.
W razie potrzeby przygotuję odpowiedź na piśmie i sporządzę opinię prawną w formie pisemnej.

Szkoda czasu na dojazd do kancelarii prawnej? Porada prawnika online w skuteczny i szybki sposób pomoże rozwiązać problem prawny. Bezpośrednie spotkanie jest bardzo dobrą, ale nie jedyną możliwością rozwiązania kwestii prawnej, szczególnie jeśli klient zamierza nie tylko uzyskać poradę i zlecić prowadzenie sprawy pełnomocnikowi.Zapraszam do kontaktu.

Zamów poradę online

Zadzwoń +48 601 351 114
Napisz a.fafara@kancelaria-apf.pl
lub zamów rozmowę - oddzwonię tego samego dnia.
(dzwonię tylko na numery telefoniczne z Polski)
Zobacz również:
Obsługa prawna firm | Wrocław | Aleksandra Przybylska-Fąfara Radca Prawny | Kancelaria Prawna Wrocław | Prawnik dla przedsiębiorcy | Obsługa prawna spółek Wrocław
Obsługa prawna firm we Wrocławiu - ponad 20 lat doświadczenia. Aleksandra Przybylska-Fąfara Radca Prawny. Kompleksowe doradztwo prawne. Kancelaria Prawna Wrocław. Prawnik dla przedsiębiorcy.
Prawnik prawo pracy Wrocław | Aleksandra Przybylska-Fąfara | Radca Prawny | Porady prawne | Kancelaria Prawa Pracy |Kancelaria Prawna Wrocław
Doradztwo i porady prawne doświadczonego radcy prawnego - specjalizacja prawo pracy. Reprezentacja sądowa. Wspieram pracodawców i pracowników.
Prawo własności intelektualnej | Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara | Kancelaria Prawa Pracy | Kancelaria Prawna Wrocław
Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie własności intelektualnej, w szczególności w ramach prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej.
Prawo autorskie i prawa pokrewne| Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara | Kancelaria Prawa Pracy | Kancelaria Prawna Wrocław
Pomoc prawna w zakresie prawa autorskiego, praw pokrewnych i innych obszarów prawa własności intelektualnej.
Prawo własności przemysłowej, patenty, znaki towarowe | Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara | Kancelaria Prawa Pracy | Kancelaria Prawna Wrocław
Pomoc prawna w zakresie prawa własności przemysłowej (w tym ochrona patentów, znaków towarowych) i innych obszarów prawa własności intelektualnej.
Doradztwo ESG / CSRD / ESRS. Kancelaria Prawna Wrocław | Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara
Doradztwo ESG. Wdrożenie wymogów dyrektywy CSRD i standardów ESRS.
Prawnik e-commerce, IT - kompleksowe wsparcie prawne w branży IT| Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara | Kancelaria Prawna Wrocław
Kancelaria świadczy wsparcie prawne dla branży e-commerce i branży IT. Skomplikowane sprawy tłumaczę prostym i zrozumiałym językiem.
Prawo gospodarcze | Kancelaria Prawna Wrocław | Radca prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara
Świadczę także obsługę prawną firm w zakresie prawa gospodarczego. Kancelaria Prawna Wrocław. Prawnik Aleksandra Przybylska-Fąfara.
Prawo cywilne i gospodarcze | Aleksandra Przybylska-Fąfara Radca Prawny | Kancelaria Prawna Wrocław
Pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego dla osób fizycznych i firm - Aleksandra Przybylska-Fąfara Radca Prawny. Ponad 20 lat doświadczenia.
Prawo konkurencji i konsumentów | Aleksandra Przybylska-Fąfara Radca Prawny | Kancelaria Prawna Wrocław
Pomoc prawna z zakresu prawa konkurencji i konsumentów dla firm i osób fizycznych - Aleksandra Przybylska-Fąfara Radca Prawny. Ponad 20 lat doświadczenia.
Audyt prawny (Legal due diligence)| Kancelaria Prawna Wrocław | Radca Prawny Aleksandra Przybylska-Fąfara
Audyt prawny (legal due dilligence) - kompleksowa i skrojona na miarę analiza prawna spółki. Usługa skierowana do akcjonariuszy, rad nadzorczych, zarządów.
Pliki cookies
Korzystamy z plików cookie oraz powiązanych technologii, aby umożliwić identyfikację użytkownika i jego urządzenia, zapewnić poprawne działanie witryny oraz dostosowane do preferencji użytkownika, a także w celach marketingowych i analitycznych.

Użytkownik może od razu zaakceptować wszystkie rodzaje plików cookie lub ustawić osobiste preferencje poprzez wybranie opcji „Ustawienia cookies”. Możesz też określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dodatkowe informacje na temat celów przetwarzania plików cookie są dostępne w Polityce Prywatności.
Pliki cookies

Ustawienia plików cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.
Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień w zakresie plików cookies innych niż niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Ustawiając poszczególne narzędzia jako włączone, godzisz się, by informacje przez nie gromadzone były przetwarzane. Tu możesz zapoznać się z Polityką Prywatności strony.
Niezbędne
Niezbędne pliki cookie są absolutnie niezbędne do prawidłowego działania witryny. Te pliki cookie zapewniają anonimowe działanie podstawowych funkcji i zabezpieczeń witryny i nie mogą zostać wyłączone.
Analityczne pliki cookies
Disabled
Analityczne pliki cookies zbierają informacje o korzystaniu z danej witryny, takie jak strony odwiedzone przez danego użytkownika oraz wszelkie komunikaty o błędach; nie zbierają informacji umożliwiających identyfikację użytkownika, a zebrane dane są agregowane w taki sposób, że stają się anonimowe. Analityczne pliki cookies służą do ulepszania działania witryny.
Reklamowe pliki cookies
Disabled
Reklamowe pliki cookies rejestrują Państwa wizytę na naszej witrynie internetowej, strony które odwiedzili Państwo a także linki, które Państwo otworzyli. Zebrane informacje pomogą nam sprawić, by nasza witryna internetowa oraz wyświetlane na niej treści (w tym marketingowe) były bardziej dopasowane do Państwa zainteresowań, a także mierzyć skuteczność aktywności marketingowych lub informacyjnych . Z myślą o realizacji tego konkretnego celu możemy podzielić się informacjami z osobami trzecimi. Pliki cookies tego typu zapamiętują inne odwiedzane przez Państwa witryny internetowe. Tymi informacjami możemy podzielić się z podmiotami zewnętrznymi.